پرش به محتوا

تایل گچی آکوستیک

آنچه در این مقاله میخوانید
تصویر تایل گچی آکوستیک
تایل‌های گچی از آن دسته مصالحی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند که البته انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها ویژگی‌‌های خاص خود را دارند. نما پوشش انواع مصالح ساختمانی مانند سقف کاذب و تایل گچی آکوستیک را تولید و به صورت عمده به فروش می‌رساند و شما می‌توانید وارد وب سایت شوید و از طریق شماره تماس‌هایی که در سایت قرار داده‌اند تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.  

تایل گچی آکوستیک چیست؟

تایل‌های گچی آکوستیک از متریال پر کاربردی است که در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. تایل گچی آکوستیک عایق صدا است و برای کم کردن صدا در مکان‌های شلوغ استفاده می‌شود. این تایل می‌تواند حجم صدا را کاهش دهد. تایل گچی آکوستیک در مکان‌هایی مانند سینما، بیمارستان‌ها، فضاهای اداری، آموزشی و مذهبی و در برخی پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نظر داشته باشید که این تایل‌ها طرح‌های مختلفی دارند. نما پوشش شرق با 15 سال سابقه در زمینه مصالح ساختمانی انواع تایل گچی مانند تایل گچی روکش PVC را با کیفیت بالا تولید می‌کند. تصویر قیمت تایل گچی آکوستیک

مزایای تایل گچی آکوستیک

تایل گچی آکوستیک مزایای زیادی را به همراه دارد به همین دلیل توانسته است نظر بسیاری از پیمانکاران و افرادی که در حوزه مصالح ساختمانی فعالیت دارند را جذب کند. یکی از مزیت‌هایی که تایل گچی آکوستیک دارد انعطاف پذیری بالا آن‌ها با تمام دیوار و سقف‌های ساختمان است؛ به همین منظور برای نصب این تایل‌ها به مصالح جانبی و مکمل نیازی نیست و همین باعث شده است که از تایل گچی آکوستیک برای نمای ساختان‌ها و گاهی تزیین نما نیز استفاده شود. یکی دیگر از مزیت‌های این تایل‌ها عایق صدا بودنشان است که به طرز چشمگیری صداهای ناخواسته را بهبود می‌بخشد؛ به همین منظور این تایل‌ها بسیار مناسب سینماها، بیمارستان‌ها، سالن‌های برگزاری کنسرت و همایش‌ها است. از دیگر مزیت‌های تایل گچی آکوستیک طرح‌های متنوع آن است. نصب این تایل‌ها بسیار آسان است و در ساختمان‌های مرتفع از این تایل‌های استفاده می‌شود. از دیگر مزیت‌های قابل اشاره این نوع تایل حذف رنگ آمیزی هنگام نصب است؛ به همین منظور هزینه بسیار کاهش پیدا می‌کند. استحکام بالا و دسترسی راحت به تاسیسات یکی از مزیت‌های قابل اشاره این تایل‌ها است.  

چه ویژگی‌هایی بر قیمت تایل گچی آکوستیک تاثیر می‌گذارد؟

تایل گچی آکوستیک ویژگی‌هایی را به همراه دارد که از روی این ویژگی‌ها قیمت آن تعیین می‌شود. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.  

عایق رطوبت

از آنجایی که تایل‌ها برای پوشاندن لوله‌ها و تاسیسات مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از متریالی استفاده شود که عایق رطوبت باشند تا در صورت نشت کردن یکی از لوله‌ها تایل‌ها و سقف آسیب نبینند. تایل گچی آکوستیک عایق رطوبت هستند؛ به همین علت این تایل‌ها در حمام، دستشویی و آشپزخانه بیشترین کاربرد را دارد و این موضوع تاثیر مستقیمی بر قیمت تایل گچی آکوستیک می‌گذارد.  

نصب اسان

موردی دیگری که ممکن است بر روی قیمت تاثیر گذار باشد نصب آسان تایل گچی آکوستیک است که یکی از ویژگی‌های بارز این تایل‌ها است. این تایل در مدت زمان کوتاهی بدون هیچ وسایل جانبی نصب می‌شود. برای نصب این تایل‌ها کافی است از پیچ و مهره‌های تایل استفاده شو که همین امر باعث شده مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند و پیمانکاران زیادی تقاضا خرید این محصول را داشته باشند.  

 عایق صدا 

یکی از ویژگی‌های بارز تایل گچی آکوستیک عایق بودن آن در برابر صدا است. استفاده از این تایل در مکان‌های شلوغ مانند بیمارستان، سالن‌های کنسرت و همایش بسیار پر کاربرد است و تا حد امکان  صداهای مزاحم را کاهش می‌دهد. این تایل‌ها به دلیل انتقال صوت از طریق سوراخ‌های بر رو تایل به فضای پشت سقف کاذب، باعث می‌شود که بخشی از امواج صوتی را کنترل کند و کمتر این صوت و صدا را پخش کند، همچنین در صورت استفاده از لایه پشم سنگ بر پشت تایل، جذب صوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. تصویر فروش تایل گچی آکوستیک

خرید تایل گچی آکوستیک از نما پوشش شرق

 گروه صنعتی نما پوشش شرق فعالیت خود را در زمینه تولید مصالح ساختمانی، انواع سازه و تایل‌ها از سال 1386 آغاز کرده است و در این 15 سال تجربه توانسته بهترین مصالح را با کیفیت بالا همراه با ضمانت نامه کتبی، در اختیار متقاضیان قرار دهد. نما پوشش با فروش تایل گچی آکوستیک که کیفیت و استحکام بالایی دارد بهترین محصول را  به صورت عمده در اختیار پیمانکاران و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند قرار می‌دهد.  

نحوه نصب تایل گچی آکوستیک 

نصب تایل گچی آکوستیک را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد. به این صورت که تایل گچ آکوستیک را می‌توان به صورت مستقیم به سقف متصل کرد. در برخی از موارد این تایل‌ها را می‌توان بر روی دیوارهای نیز نصب کرد. یکی از روش‌های دیگر نصب تایل گچی آکوستیکی به این صورت است که از طریق شبکه از سقف آویزان می‌شود که البته این روش در صورتی امکان پذیر است که پشت تایل گچی آکوستیک ارتفاع کافی وجود داشته باشد؛ اما به طور کلی نصب این تایل‌ها بسیار آسان و در کوتاه‌ترین زمان صورت می‌گیرد. نحوه نصب آسان این تایل باعث شده است تقاضای پیمانکاران و افرادی در این حوزه فعالیت دارند برای خرید تایل گچی آکوستیک بیشتر شود.

دسترسی سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید