پرش به محتوا

انواع سازه

سازه تایل همان زیر سازی تایل است که اسکلت تایل‌ها را می‌سازد و برای استحکام بیشتر آن‌ها هنگام ساخت و نصب استفاده می‌شوند؛ همچنین سازه‌های تایل ویژگی‌هایی را به همراه دارد که همین ویژگی‌ها باعث کاربردی بودن آن‌ها در ساختمان سازی شده است. مهم‌ترین ویژگی منحصر به فرد این سازه‌ها کشویی بودن اتصالات آن‌ها در ابتدا و انتهای سازه است که این امر موجب می‌شود زیر سازی تایل به آسانی در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

به طور کلی برای ساختن سقف‌های کاذب و تایل‌ها نیاز به زیرسازی است که مهندسین هنگام ساخت و ساز باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. سازه تایل همان زیر سازی تایل است که اسکلت تایل‌ها را می‌سازد و برای استحکام بیشتر آن‌ها هنگام ساخت و نصب استفاده می‌شوند. سازه تایل سقفی می‌تواند نیرویی که تایل‌ها دارند را تحمل کنند و برای ساختن یک ساختمان که استحکام کافی داشته باشد بسیار مناسب است. نما پوشش شرق انواع این سازه‌ها از جمله سازه تایل گچی را با بالاترین کیفیت تولید و به صورت عمده به فروش می‌رساند و افرادی که در صنف فروش مصالح ساختمانی و یا پیمانکاری فعالیت دارند می‌توانند انواع سازه را برای تایل گچی تهیه کنند.

 

نما پوشش شرق، معتبرترین مرکز عمده فروشی انواع سازه

گروه صنعتی نما پوشش شرق فعالیت خود را در زمینه تولید انواع مصالح ساختمانی از سال 1386 آغاز کرده است و توانسته است با 15 سال سابقه و تجربه در این حوزه بهترین و با کیفیت زیرسازی سقف کاذب تایل را تولید کند و جایگاه ویژه‌ای در صنف فروش مصالح ساختمانی برای خود باز کند. نما پوشش شرق در تلاش است که سازه تایل سقف کاذب را با کیفیت، سازگاری و ماندگاری بالا با هدف تامین نیاز بازار تولید و عرضه کند، همچنین انواع مصالح ساختمانی رامانند گچبرگ‌ها را نیز تولید می‌کند.

تصویر زیرسازی سقف کاذب تایل

کاربرد انواع سازه در ساختمان 

به طور کلی سازه‌های تایل شامل ۴ نوع سازه است ( ۱.۲۰،۶۰،۳.۶۰ و نبشی) که ضریب تبدیل متر مربع به متر طول برای هر سازه به صورت زیر است.

  • سازه ۱.۲۰ضریب ۱.۶۰
  • سازه ۶۰ضریب ۰.۸
  • سازه ۳.۶۰ضریب ۰.۸
  • سازه نبشی هم ضریب ۰.۶

در ساختمان سازی، سازه‌ها کاربردهای زیادی دارند و باعث استحکام بیشتر سقف کاذب و تایل‌ها می‌شود. به طور کلی تایل 60*60 به وسیله شبکه بندی سازه‌های کلیک به صورت شطرنجی در سقف قرار می‌گیرند و امکان دسترسی آسان به تاسیسات برقی و مکانیکی پشت سقف کاذب را فراهم می‌آورد. برای استفاده از تایل گچی روکش pvc نیاز است سازه‌هایی قبل از آن نصب شود. وجود این سازه‌ها در ساختمان کمک می‌کند تا دسترسی افراد به قسمت تاسیسات که در سقف جای گرفته‌اند آسان‌تر شود.

 

ویژگی انواع سازه تایل

سازه‌های تایل ویژگی‌هایی را به همراه دارد که همین ویژگی‌ها باعث کاربردی بودن آن‌ها در ساختمان سازی شده است. مهم‌ترین ویژگی منحصر به فرد این سازه‌ها کشویی بودن اتصالات آن‌ها در ابتدا و انتهای سازه است که این امر موجب می‌شود زیر سازی تایل به آسانی در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

وجود شیارهای منظم در سازه کمک می‌کند محل اتصال به طور واضح مشخص شود و نصب آن دقیق انجام شود. در سازه سوراخ‌هایی برای آویز تعبیه شده است که باعث می‌شود آن گیره‌ها در محل مناسب نصب شود.

تصویر سازه تایل سقفی

قیمت انواع سازه

فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر قیمت سازه تایل تاثیر می‌گذارد. قیمت سازه سقف کاذب در ابتدا به کیفیت سازه­‌ها ارتباط دارد و هر چه کیفیت سازه بیشتر باشد قیمت سازه بالاتر می‌رود. شرکت‌های مختلف سازه‌ها را با برند‌های مختلف که کیفیت متفاوتی دارند تولید می‌کنند. توجه داشته باشید عوامل دیگری وجود دارد که بر قیمت سازه تاثیر گذار است. یکی از آن عوامل ضخامت سازه است که معمولا از ۲۲ تا۳۰ سانتی متر وجود دارد که سازه مناسب برای تایل بین ۲۵ تا۳۰ سانتی متر است، به این ترتیب هرچه ضخامت بیشتر باشد کیفیت بهتر است و در نتیجه قیمت بالاتر است.

 مورد دیگری که بر قیمت تاثیر می‌گذارد انواع مختلف سازه است. بال بلند و کوتاه بودن سازه تاثیر مستقیمی بر قیمت سازه دارد و در نظر داشته باشید که بال بلند بودن باعث کیفیت بهتر و قیمت بالاتر می‌شود.

نکته قابل توجه این است که محاسبه سازه تایل طبق ضریب‌ها است؛ اما اگر درخواست مشتری بیشتر باشد قیمت سازه از حالت استاندارد نیز بیشتر می‌شود.

این قانون معمولا برای انواع سازه ۱.۲۰، ۶۰ و ۳.۶۰ وجود دارد. از طرفی برای سازه نبشی قیمت ثابت است؛ به این دلیل که سازه نبشی ۳ متری است و برای هر مدل سازه‌ای مصرف می‌شود.

از آنجایی که نما پوشش شرق سازه‌ها را به صورت عمده به فروش می‌رساند محاسبه سازه تایل با سایر برندهایی که خرده فروشی دارند متفاوت است و قیمت سازه سقف کاذب تایل بر حسب مقدار خرید متقاضی محاسبه می‌شود. گروه صنعتی نما پوشش شرق که تولید کننده انواع سازه‌ها را برعهده دارد با قیمتی مناسب همراه با کیفیت بالا انواع سازه تایل را ارائه می‌دهد.

 

خرید انواع سازه از نماپوشش شرق

مصالح فروشان یا پیمانکاران که قصد خرید عمده انواع سازه دارند باید به نکاتی توجه کنند تا بتوانند خرید مطلوبی را تجربه کنند. اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنند این است که فروشنده انواع سازه‌ها را همراه با ضمانت کتبی ارائه کند تا در صورت وجود مشکل افراد بتوانند برای رفع آن اقدام کنند. داشتن محصولات به روز، مدرن و متنوع یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشت؛ از این جهت که هنگام خرید بتوان به راحتی محصول مورد نظر خود را که مناسب است خریداری کنند؛ به طور مثال وجود سازه تایل 60*60 و سازه تایل سقف کاذب کمک می‌کند تا متقاضی بتواند آن سازه‌های را که می‌خواهد انتخاب کند.

محصولات اخیر

سفارش انواع سازه

سفارش محصول

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید