پرش به محتوا

سازه تایل گچی

نماپوشش شرق به عنوان معتبرترین تولید کننده با 15 سال سابقه انواع مصالح ساختمانی مدرن همچون تایل گچی، تایل سقفی و گچ برگ را به همراه ابزار مورد نیاز برای نصب آن‌ها را با قیمتی استثنایی و به صورت عمده به فروش می‌رساند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از نحوه خرید و همچنین برای استعلام قیمت سازه تایل گچی با تیم پشتیبانی مجموعه نماپوشش شرق ارتباط برقرار کنید تا به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی کنند.

ریز جزئیات سازه تایل گچی به همراه توضیح

سازه کلیک چیست؟

مجموعه‌ای از قطعات T شکل  و L  شکل که در سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند. سازه کلیک به عنوان تراز عمل می‌کند و به سقف مهار می‌شود تا تایل‌ها در خانه‌های 60*60 قرار گیرند.

این سازه از جنس فولاد گالوانیزه ساخته شده است که برای نصب آن باید از قطعات نبشی کمک گرفت.

نبشی‌ها در سه سایز 3.60، 1.20 و 60 عرضه می‌شوند و با فاصله 60 سانت از یکدیگر در اطراف سقف نصب می‌شوند؛  به طوری که سازه‌های 60 سانتی با استفاده از سوراخ‌هایی که در انتهای آن‌ها تعبیه شده است به سایر تجهیزات متصل می‌شوند و نهایتا یک سطح شطرنجی ایجاد می‌شود تا تایل ها روی آن نصب شود.

در هنگام خرید سازه کلیک آن چه که برای مشتریان اهمیت دارد ثبات رنگ سازه و استحکام قطعات است.

مجموعه نماپوشش ارائه دهنده انواع سازه کلیک

نما پوشش شرق با بیش از 15 سال تجربه در حوزه تولید سازه کلیک توانسته است به کمک تیم ماهر و فنی خود بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را طراحی و عرضه کند و به همین علت سهم زیادی از بازار داخلی و خارجی را از آن خود کرده است. انواع سازه کلیک بال بلند و سازه کلیک بال کوتاه از انواع مختلف این سازه هستند که مجموعه نماپوشش شرق آن را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب تولید می‌کند.

به منظور اطلاع از جزئیات بیشتر، نحوه خرید استعلام قیمت محصولات مختلف همچون قیمت گچبرگ یا قیمت سازه کلیک با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

معرفی سازه‌های تایل سقفی

یک سیستم سازه تایل سقفی (Suspension Ceiling Board)، شامل 3 عضو اصلی است. 

  1. سازه بال بلند یا سازه اصلی به طول 3600 میلی‌متر (main Tee – main runner)
  2. سازه بال کوتاه یا سازه فرعی به طول‌های 600 و 1200 میلی‌متر (Cross Tee – Cross Runner)
  3. نبشی (wall Molding – wall angel)

این سازه‌ها از ورق گالوانیزه براق ساخته شده است. از خواص ورق گالوانیزه می‌توان به مواردی مانند ضد رطوبت و ضد زنگ بودن، مقاومت بسیار بالا به واسطه ساختار فولادی، انعطاف مناسب و زیبایی آن اشاره کرد. معمولا سازه‌ تایل گچی از ورق گالوانیزه با ضخامت‌هایی بین 250 تا 350 میکرومتر ساخته می‌شوند. پرکاربردترین و مناسب‌ترین ضخامت، 300 میکرومتر (0.3 میلی‌متر) است. 

استعلام قیمت عمده سازه تایل گچی و گچبرگ

این فرم جهت ثبت درخواست مشاوره و استعلام از قیمت محصولات برای شما فراهم شده و فقط توسط کارشناسان فنی قابل مشاهده است. با ثبـت فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. 

نبشی

نبشی برای مشخص کردن حاشیه اصلی سیستم سازه و همچنین به عنوان نگهدارنده وزن سازه در کنار دیوار نصب می‌شود. استفاده از نبشی اولین مرحله در نصب کل سیستم تایل گچی است که باید کاملا به شکل طراز انجام شود تا کل سیستم پایدار بماند.

مشخصات دقیق سازه نبشی

سازه اصلی یا سازه تایل گچی بال بلند

این سازه تکیه گاه اصلی سازه تایل گچی را تشکیل می‌دهد. طول سازه بال بلند 3600 میلی متر است. با استفاده از قفلی که در ابتدا و انتهای هر سازه اصلی وجود دارد، به یکدیگر وصل شده و امتداد می‌یابند. این سازه‌ها به موازات طول اتاق و در فواصل 60 سانتی از یکدیگر قرار می‌گیرند. وزن این سازه‌ها توسط نبشی و آویزهای سقفی مهار می‌شود. سازه‌ تایل گچی بال بلند نسبت به سازه‌های بال کوتاه، ارتفاع بیشتری دارد و از این جهت به آن‌ها سازه بال بلند گفته می‌شود.

مشخصات دقیق سازه فرعی

سازه فرعی یا سازه تایل سقفی بال کوتاه

این سازه‌ها برای شکل گیری فضای 60 در 60 تایل‌های گچی با کمک سازه‌های اصلی، استفاده می‌شوند. وزن آن‌ها کاملا بر روی سازه اصلی و نبشی بوده و هیچ اتصال دیگری به سقف ندارند. این سازه‌ها در دو اندازه 600 و 1200 میلی‌متر عرضه می‌شوند.

مشخصات دقیق سازه اصلی تایل

مزایای استفاده از سیستم سازه تایل گچی

می‌توان در دکوراسیون داخلی هتل‌ها، مراکز خرید و اتاق نشیمن از این سیستم استفاده کرد.

سازه اصلی و فرعی در صورت هر گونه ایراد قابل تعویض و ترمیم است؛ به همین دلیل مقرون به صرفه نیز هستند.

انعطاف پذیر است و توانایی تحمل بار سنگین تایل گچی را دارد.

به دلیل انعطاف بالای سیستم، فضاهای خالی بین تایل‌ها به راحتی پوشانده می‌شود.

سازه اصلی و سازه‌های فرعی دارای قفل دوگانه برای اتصال به یکدیگر هستند.

برای اتصال بین سازه‌ها به هیچ گونه ابزاری نیاز نیست.

دور ریز و اضافات زیادی ندارد و باقی موارد می‌تواند در پروژه‌های بعدی مورد استفاده قرار بگیرد.

نحوه نصب سازه تایل گچی

محل نصب نبشی‌ها را با فاصله حداقل 10 سانتی‌متر تا سقف مشخص نمایید و آن را با گچ علامت بزنید. محل قرارگیری نبشی‌ها در کل محیط اتاق باید تراز باشد. با تراز لیزری یا معمولی می‌توانید تراز را انجام دهید. نبشی‌ها را با میخ چاشنی یا پیچ ام دی اف، در فواصل 45 سانتی متری به دیوار متصل کنید. در هنگام نصب سقف کاذب این سازه‌ها به عنوان زیرسازی و لایه‌ای نگهدارنده عمل می‌کند. سازه‌های کلیک به صورت قفل و بست است که بعد از جای‌گذاری آن‌ها سقف‌های کاذب بر روی آن‌ها چیده می‌‌شود.

نحوه نصب نبشی به دیوار

به موازات طول اتاق و در فواصل 60 یا 120 سانتی متری، محل قرار گیری سازه اصلی یا پایه بلند را مشخص کنید. این فاصله‌ها به مساحت کل اتاق وابسته است. اگر اتاق کمتر از 20 متر مربع مساحت داشته باشد، در هر 120 سانت سازه اصلی استفاده می‌شود. در مساحت‌های بالای 20 متر مربع باید هر 60 سانت از سازه اصلی استفاده گردد.

در امتداد سازه‌های اصلی و هر 120 سانت باید یک آویز سقفی جهت نگه داشتن وزن سازه اصلی به سقف متصل گردد. ابتدا براکت را به سقف با میخ چاشنی متصل کرده و سپس آویز به همراه فنر دوبل را به آن متصل می‌کنید.

نحوه اتصال براکت به سقف

سازه‌های اصلی به وسیله قفل کردن در یکدیگر، به موازات طول اتاق و در فواصل مشخص جای‌گذاری نمایید. در این مرحله باید آویزهای سقفی را نیز به سازه‌ها متصل کنید.

سازه‌های فرعی را برای تشکیل فضای مربعی تایل‌های گچی بر روی سازه اصلی قرار داده و در یکدیگر قفل نمایید.

3 مرحله نهایی نصب سازه تایل گچی

با تنظیم ارتفاع آویزها و همچنین منظم کردن سازه به شکل مربع 60 در 60، آن را تراز نمایید.

در انتها نیز تایل گچی را در فضاهای مربعی 60 در 60 قرار دهید. در انتهای سازه‌ها و جایی که فضا کمتر از 60 سانت است، می‌بایست تایل‌های گچی را برش دهید.

برنامه ریزی قبل از نصب به شما کمک می‌کند تا فرایند نصب سقف سریعتر و روانتر انجام شود. وقت خود را صرف نقشه کشیدن و جانمایی سازه‌ها کنید تا در هنگام نصب درگیر تغییرات نشوید.

قیمت سازه کلیک

قیمت سازه کلیک به عواملی مختلفی همچون کیفیت و اصالت بستگی دارد. در تولید سازه کلیک کیفیت حرف اول را می‌زند؛زیرا قرار است روی آن سقف‌های کاذب قرار بگیرد و به عنوان پایه عمل کند؛ از طرفی چون این سازه‌ها در مکان‌های مرطوب نصب می‌شود باید به گونه‌ای باشد که در مدت زمان کوتاه زنگ نزند.  تمامی این موارد که به کیفیت مربوط است بر قیمت تاثیر مستقیم می‌گذارد. برند سازه کلیک از موارد دیگری است که بر قیمت تاثیر گذار است. مجموعه نما پوشش شرق این سازه‌ها را به مقدار انبوه با کیفیت بالا تولید می‌کند و با قیمت عمده عرضه می‌کند و شما می توانید با چند کلیک ساده سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید و یا از طریق تیم پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم که چنانچه تصمیم دارید مصالح ساختمانی باکیفیت و ایمن خریداری کنید حتما مجموعه‌ای را انتخاب کنید که به کیفیت و اصالت محصولات آن اطمینان دارید و در این بین نماپوشش شرق با سال‌ها سابقه بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید از طریق آن به جدیدترین مصالح ساختمانی دسترسی داشته باشید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید