پرش به محتوا

تایل گچی پانچ منظم

تایل گچی از مصالح ساختمانی است که به عنوان سقف کاذب در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. تایل‌های گچی انواع بسیاری دارد که در مکان‌های مختلفی  نصب می‌شوند و کاربردهای متفاوتی دارند. برندهای مختلفی به تولید این تایل‌ها پرداخته‌اند که هر کدام از آن‌ها تایل‌هایی باکیفیت‌های متفاوت را به بازار عرضه می‌کنند. نما پوشش شرق در زمینه مصالح ساختمانی به تامین نیاز بازار پرداخته‌اند و با تمرکز بر تولید این مصالح ساختمانی و انواع تایل گچی پانچ نامنظم و منظم توانسته است سهم زیادی از بازار داخلی و خارجی از آن خود کند.  

نما پوشش شرق، ارائه دهنده  تایل گچی پانچ منظم 

مجموعه نما پوشش شرق در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید مصالح ساختمانی آغاز کرده است و در این 15 سال تجربه با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و استفاده ماشین آلات مدرن، مصالح باکیفیتی را به تولید انبوه رسانده و به صورت عمده روانه بازار می‌کند. مهندسان و افرادی که به ساختمان سازی مشغول هستند به تهیه تایل گچی پانچ منظم یا انواع دیگر مانند تایل گچی حصیری برای استفاده به عنوان سقف کاذب می‌پردازند تا با بکارگیری آن‌ها در مکان‌های مختلف ظاهر بی‌نظیری را خلق کنند. شما می‌توانید با کارشناسان تیم پشتیبانی این مجموعه ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. تصویر تایل گچی پانچ منظم

تایل گچی پانچ منظم چیست؟

تایل گچی همان سقف‌ کاذب است که در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. این تایل‌ها انواع مختلفی دارد. در این میان به بررسی تایل گچی پانچ منظم می‌پردازیم. یکی از ویژگی‌های این تایل آکوستیک بودن آن‌ها است. تایل‌های گچی پانچ‌ دار برخلاف تایل گچی ساده که منعکس کننده صدا است، عایق صدا هستند؛ به همین دلیل در مکان‌های عمومی مانند سینماها بیمارستان ها و… که ایجاد سر و صدا بیشتر است از این تایل‌ها استفاده می‌شود. نکته: این حفره‌ها باعث می‌شود امواج صدا خرد شود به همین دلیل عایق صدا می‌شوند این تایل گچی پانچ منظم به خاطر طرح و سوراخ‌هایی که دارد زیبایی بی‌نظیری را به محیط القا می‌کند و از نظر بصری مکان را از حالت سادگی خارج می‌کند. در برخی از موارد سقف را با این تایل‌های گچی پانچ منظم می‌پوشانند و در پشت آن‌ها نورپردازی کار می‌کنند و نور از سوراخ‌های آن عبور پیدا می‌کند و دقیقا همین عبور نور زیبایی محیط را دو چندان می‌کند.  

مزایای استفاده از تایل گچی پانچ منظم

تایل‌های گچی کاربردهای مختلفی دارند که در این میان  تایل گچی پانچ منظم به علت مزایایی که دارد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم.
  • تایل گچی سوراخ منظم بسیار راحت نصب می‌شود و در صورت آسیب به راحتی تعمیر می‌گردد.
  • با استفاده از تایل گچی پانچ منظم سرعت عملکرد هنگام نصب بالا می‌رود.
  • باز و بستن این سقف بسیار راحت است و می‌توانید به راحتی به فضای تاسیسات دسترسی داشته باشید.
  • عایق صدا هستند و در مکان‌ها شلوغ و پر رفت آمد بسیار پر کاربرد هستند.
  • عایق رطوبت هستند؛ به همین دلیل برای تاسیسات ساختمان استفاده می‌شوند.
تصویر تایل گچی پانچ

خرید  تایل گچی پانچ منظم

توجه داشته باشید که هنگام خرید تایل گچی پانچ منظم فاکتورهایی را رعایت کنید تا خرید خود مطلوبی داشته باشید. اولین موردی که بسیار مهم است کیفیت تایل گچی پانچ دار است. از آنجایی که از این تایل‌‌ها برای سقف‌های تاسیسات استفاده می‌شود باید کیفیت بالایی داشته باشد تا در مدت زمان کوتاه کارکرد خود را از دست ندهد تا شما مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت تعمیر و تعویض سقف‌ها نشوید. مورد دیگری که بسیار اهمیت دارد اعتبار مرکز فروش است. اعتبار این اطمینان را به شما می‌دهد که کالایی که خریداری می‌کنید با کیفیت و تضمین شده باشد. نما پوشش شرق با اعتبار و سهمی که در بازار داخل و خارج پیدا کرده است این اطمینان را به شما می‌دهد که محصولات مرغوبی را خریداری کنید.  

 فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت تایل گچی پانچ منظم

قیمت گذاری تایل گچی پانچ منظم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از مشخصه‌های اصلی و مهم که بر قیمت تاثیر گذار است کیفیت است.  کیفیت همیشه حرف اول را می‌زند و به شما این اطمینان را می‌دهد که سقف‌های کاذب کار شده در محیط مورد نظر شما تا سال‌های طولانی عملکرد خوبی دارند. یکی از موارد دیگری که بر قیمت تاثیر می‌گذارد برند است. برندهای مختلف تایل‌ها را با کیفیت و قیمت‌های متفاوت ارائه می‌دهند. از موارد تاثیر گذار دیگر هزینه دستمزد عملیات پانچ  است که این تفاوت دستمزد به مهارت، دانش و تجربه فرد بستگی دارد و از طرفی هزینه سرمایه  از موارد دیگری است که باعث تغییر قیمت می‌شود. توجه داشته باشید که استهلاک سرمایه لازم برای تجهیزات پانچ را نادیده نگیرید؛ به این علت که استهلاک همیشه بر قیمت تاثیر مستقیم دارد.

محصولات اخیر

سفارش تایل گچی پانچ منظم

سفارش محصول

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید