پرش به محتوا

تایل گچی برفی

آنچه در این مقاله میخوانید
تصویر تایل گچی برفی
از معروف‌ترین موارد دکوراسیون، تایل‌ها هستند. تایل ها در انواع تایل گچی برفی، تایل pvc، تایل آلومینیوم، تایل پوشالی و تایل رنگ شده قرار گرفته‌اند. تایل گچی برفی در میان سایر تایل‌ها، به دلیل داشتن نمای کلاسیک و مقرون به صرفه بودن، از محبوبیت بالایی برخوردار است. در ادامه معرفی دقیق‌تری از تایل گچی برفی، ارائه خواهیم داد.  

تایل گچی برفی چیست؟

تایل گچی برفی از انواع تایل گچی، توسط مجموعه نماپوشش تولید و به فروش می‌رسد. تایل گچی برفی به منظور افزایش مقاومت نفوذ آب در مکان‌های مرطوب به ویژه مکان‌های وجود منابع تاسیساتی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.  به طور کلی کاربرد اصلی تایل گچی برفی و تایل گچی ساده، محافظت از دیوارها و سقف، در کنار آن زیباسازی محیط است. با این حال، انواع تایل‌ها به دلیل کاربردی که در دکوراسیون و زیباسازی دارند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. همانطور که اشاره کردیم تایل گچی برفی برای استفاده در نما و زیباسازی محبوبیت بیشتری دارد. تصویر تایل گچی برفی سفید

معرفی تایل سقفی گچی برفی

تایل گچی برفی که در سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت سطح به ظاهر بیرون آن، با یک روکش آلومینیومی یا در بیشتر مواقع نیز روکش pvc، به بازار عرضه می‌شود. تایل گچی برفی سقف، بر روی سقف کاذب مستقر است. سقف کاذب با کمک آویزی در شبکه سازی سپر مانند، به سقف اصلی متصل می‌شود. در نهایت تایل گچی برفی سقف، درون آن قرار خواهد گرفت. به دلیل آسیب پذیری بالای گچ در سقف، تایل سقفی گچی برفی، مناسب‌ترین انواع تایل‌ها برای زیبایی و محافظت از سقف است.  

تایل دیواری گچی برفی

همانطور که اشاره کردیم، برگه‌های مورد استفاده جهت زیباسازی نما و جلوگیری از ورود آسیب به نمای بیرونی را تایل می‌گویند. نوع گچی این تایل‌ها، هم در سقف و هم در دیوارها به صورت عایقی بر روی دیوار یا سقف کاذب قرار دارند. در مورد تایل دیواری گچی برفی، کاربرد اولیه و مورد انتظار زیبایی است؛ چراکه روش‌های بهتری جهت عایق سازی دیوارها وجود دارد. اما لازم به ذکر است که تایل دیواری گچی برفی نماپوشش، عایق بسیار قوی در برابر صدا ایجاد می‌کند. همچنین انواع تایل‌ها کاربردهای مختلفی نیز دارند و شما عزیزان می‌توانید بنا به نیاز خود آن را تهیه کنید. از جمله این تایل‌ها می‌توان به تایل گچی آکوستیک و تایل گچی حصیری اشاره نمود. تایل دیواری گچی برفی، قابلیت تنظیم و اجرای نورپردازی نیز دارد؛ به علاوه این تایل در طرح‌ها، رنگ‌ها و ابعاد گوناگونی توسط شرکت نماپوشش، ساخته می‌شود.  

نماپوشش شرق ارائه دهنده انواع تایل گچی برفی

به طور کلی، نماپوشش انواع تایل‌ها، به ویژه تایل گچی برفی، در رنگ‌ها، ابعاد، طرح‌های مختلف تولید و توزیع می‌کند. به علاوه از ویژگی‌های نماپوشش، ساخت تایل مناسب با سلیقه و محیط قرار گیری آن است. تایل گچی برفی نماپوشش در انواع سقفی، دیواری و حصیری عرضه می‌شود. متناسب با قابلیت و محیط قرارگیری، تایل گچی برفی در دو دسته تایل گچی آکوستیک و تایل گچی پشت متالایز، توسط نماپوشش تولید و عرضه می‌گردد.  

راهنمای خرید تایل گچی برفی

اگر قصد خرید تایل گچی برفی را دارید نماپوشش شرق بهترین عرضه کننده تایل هاست. در زمینه تایل گچی برفی، مهم‌ترین نکته توجه به ابعاد و شاخص‌های محیطی است که باید در ابتدا توسط کارشناسان و نصاب‌های نماپوشش بررسی شوند؛ بنابراین می‌توانید سوالات مورد نظر خود را با مشاورین ما در سایت نماپوشش، در اشتراک بگذارید. مشاورین نماپوشش همه روزه پاسخگوی شما خواهند بود. جهت راهنمای خرید تایل گچی برفی، باید به متراژ، میزان مهارت و تخصص تیم اجرایی توجه کنید. قیمت نهایی نماپوشش در مقایسه با سایر شرکت‌ها مقرون به صرفه تر خواهد بود؛ چراکه خرید تایل گچی برفی، از نماپوشش دارای ویژگی‌های زیر است:
  • در صورت وجود هرگونه مغایرت در سفارشات شما، نماپوشش آن را تعویض خواهد کرد. ضمانت کالا از ویژگی‌های متمایز کننده ماست.
  • اگر کالا در زمان یا مکان نادرست، یا حتی با وجود مشکل و آسیب دیدگی به شما ارسال گردد؛ هزینه بازگشت و ارجاع آن به طور کامل با ما خواهد بود.
  • در نهایت باید گفت که نماپوشش شرق، تایل گچی برفی را در صورتی که دلخواه مشتری نباشد تعویض و دوباره ارسال خواهد کرد.
  • رضایت مشتری از فاکتورهای مورد توجه و اصلی نماپوشش شرق جهت ارائه انواع تایل گچی برفی است.
تصویر تایل دیوار گچی برفی

قیمت تایل گچی برفی

بر روی قیمت تایل گچی برفی، معیارهای مختلفی تاثیر گذار هستند. مهم‌ترین این معیارها، ابعاد، نوع تایل گچی برفی، طرح ویژه، اصالت برند و کیفیت است. هرچه متراژ مورد نظر بیشتر باشد تایل بیشتری به کار رفته و در نهایت قیمت تایل گچی برفی و نصب آن، نیز افزایش خواهد یافت. البته باید ذکر کنیم هزینه نصب تایل گچی برفی با تولید و عرضه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. با این وجود، شرکت نماپوشش شرق، نصاب‌های متخصص و حرفه‌ای جهت کمک به مشتریان معرفی خواهد کرد. جهت تعیین قیمت تایل گچی برفی و نصب آن، کارشناسان خبره نماپوشش شرق، نیاز به بازدید محیط و متراژ و تشخیص تعداد تایل گچی برفی مورد نیاز را دارند. 

آخرین بروزرسانی قیمت : 1402/03/20

با توجه به نوسانات احتمالی قیمت‌ها، خواهشمند است پس از این تاریخ نسبت به استعلام مجدد قیمت‌ها اقدام فرمایید.

تایل 60 در 60 پانچ – آکوستیک – دور نوار – پشت کاغذ

تعداد تایل در هر بسته: 10

تعداد بسته در هر پالت: 68

ضخامت تایل: 7.5 میلی متر

قیمت هر متر مربع: 80 هزار تومان

تایل 60 در 60 ساده – متالایز – دور نوار

تعداد تایل در هر بسته: 10

تعداد بسته در هر پالت: 68

ضخامت تایل: 7.5 میلی متر

قیمت هر متر مربع: 75 هزار تومان

تایل 60 در 60 پانچ – آکوستیک – دور نوار – پشت کاغذ

تعداد تایل در هر بسته: 10

تعداد بسته در هر پالت: 68

ضخامت تایل: 7.5 میلی متر

قیمت هر متر مربع: 80 هزار تومان

تایل 60 در 60 ساده – متالایز – دور نوار

تعداد تایل در هر بسته: 10

تعداد بسته در هر پالت: 68

ضخامت تایل: 7.5 میلی متر

قیمت هر متر مربع: 75 هزار تومان

تایل گچی برفی نماپوشش شرق

در نهایت در کنار معیارهای طراحی، جنس، نوع و کیفیت تایل گچی برفی، نصب آن نیز یکی از موارد مهم و زمینه اصلی جلوه و زیبایی تایل گچی است. نماپوشش شرق، با ارائه موارد بالا در بهترین حد خود و با توجه به دلخواه مشتری، فاکتور کیفیت و نقش محافظ و عایق بودن تایل گچی را تامین می‌کند؛ اما نیمه دیگر کار به دست تجربه و تخصص نصاب تایل قرار می‌گیرد.

دسترسی سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید